Vse, kar se nam v življenju lepega zgodi, je še lepše, če to lahko delimo s prijatelji. Pravi prijatelj pa pomaga tudi v stiski. Vse to so otroci izvedeli ob zgodbicah, ki so jih prebirali v decembru.
Na temo zgodbic so otroci tudi ustvarjali. Izdelali so snežinko Zinko in druge, balončke, verigo in snežake za smrečico, naslikali snežene može.
Manjkalo ni tudi praznične glasbe. Naučili smo se več pesmic o zimi in dedku Mrazu.
Za domače smo izdelali voščilnice in nekaj otroških voščil razobesili na oglasni deski.
Ob vseh teh dejavnostih smo skušali biti kar najboljši prijatelji tudi med sabo. Po igralnici smo naredili več hišk in se v njih igrali.
Da prijateljstvo lahko obstaja kljub velikim razlikam, smo se prepričali ob obisku psa in muce naše kuharice.

Za vrtec Šentviška Gora, skupina Kužki, Stanislava Črv

mini-dec1 mini-dec2 mini-dec3