Trenutna situacija v svetu in naši državi je vplivala tudi na življenje otrok v našem malem vrtcu. Podružnični vrtci so za nekaj časa zaprli svoja vrata in nekaj Podmelčanov, Trebušanov in Gorjanov se je združilo v skupini Pikapolonic na Mostu na Soči.

Spremembe so tako otroci, kot vzgojiteljice, vzeli kot izziv za odkrivanje novih sprehajalnih poti, spoznavanje novih prijateljev in igranje z novimi igračami. Skozi pogovor so vzgojiteljicam zaupali, da jim je v vrtcu lepo, ker se igrajo z Duplo kockami, kuhinjo in dojenčki in ker so vsi prijatelji. Na dvorišču jim je najbolj všeč tobogan, gugalnice in lovljenje na svežem zraku. Tudi med  sprehodi so opazovali novo okolico in bili navdušeni nad jezerom in  razgledno točko. Med hojo po sprehajalnih poteh so dobro opazovali naravo in srečali marsikatero žival, ki je v Grapi, na Gori ali v Trebuši , še niso opazili.

Jesenski pozdrav iz vrtca vam želijo otroci iz podružnic in vzgojiteljici Nataša in Špela