V nedeljo 16.6.2019, smo se vrteški in šolski otroci skupaj z našimi starši, zbrali na Aspasku. Tu se vsako leto poslovimo od preteklega šolskega leta in se veselimo počitnic, ki nas čakajo.
Letos pa nas je na Aspasku obiskal še poseben gost. Prekmurec Bor, ki je s pomočjo vrteških otrok skozi celo leto raziskoval Šentviško planoto, se je odzval vabilu in si ogledal tudi program, ki smo ga otroci pripravili za gledalce.
Poleg otrok, pa so se na zaključnem srečanju izkazali tudi starši, ki so poskrbeli za organizacijo dogodka. Na tem mestu se vam za to še enkrat zahvaljujemo. Želimo si čimveč sodelovanja z vami in smo veseli zaupanja, ki nam ga vsakoletno izkazujete.
Vas zanima, kaj vse smo na zaključnem srečanju počeli? Oglejte si galerijo fotografij.

Za PŠ Šentviška Gora, Nataša