Pri najmlajših še kar nadaljujemo v prazničnem duhu.
Tudi ta teden smo veliko ustvarjali. Iz storžev so nastale prav male pravcate smrečice. Kar s prstki smo jih pobarvali v belo barvo in posuli z bleščicami, nato pa smo nanje prilepili še bleščeče okraske. Seveda nismo pozabili tudi na smrečice, ki jih imamo doma in iz slanega testa naredili obeske. Mesili ni valjali smo kot pravi peki a nastali niso piškoti ampak obeski zvezdice in srčki.
Prebrali smo tudi nekaj zimskih pravljic in listali slikanice o zimi in praznikih.
Ta teden pa smo z voščilnicami razveselili tudi starejše na Mostu. S seboj na sprehod smo jih vzeli in jih odnesli v nabiralnike, da jim z najlepšimi željami polepšamo praznične dni.
Seveda pa nismo pozabili tudi na naše najbližje doma, zato smo za svojo družino izdelali voščilnico in jo z nasmehom, lepimi željami in dobro voljo odnesli domov.

Pripravili, Maja in Katja