Zadnje vrteške dni smo Medvedki izkoristili za sprehode v naravi, igro ob reki Idrijci, Trebušci in se tudi velikooo igrali. Pripravljali smo se za krajši nastop ob zaključku leta, da bi tako staršem pokazali, kaj vse smo se skozi leto naučili. Naš trud se je obrestoval, saj smo z nastopom navdušili naše najdražje. Prav tako se ob koncu leta spodobi ozreti nazaj skozi leto. Prejeli smo zaslužene nagrade in pohvale. Zadnji vrteški dan je bil prav poseben, saj smo obeležili 30. rojstni dan Slovenije, ter si ogledali predstavo Po Sloveniji s popotnikom Jakom, ob kateri smo zelo uživali. Za pikico na i smo se skupaj z Želvicami na dvorišču posladkali s sladoledom, zaplesali, se igrali z vodnimi balončki, ter se v pričakovanju poletnih počitnic med seboj poslovili.

 

Za vrtec Dolenja Trebuša; Sara