Tudi Krtki smo pogumno zakorakali v šolo. Ups! V igralnico v šoli. Tukaj imamo svojo igralnico, ki jo včasih ljubkovalno poimenujemo tudi krtinica. Čeprav smo malo dlje od vrtca, moramo priznati, da smo še vedno povezani.
V prvih dneh skupnega druženja, smo si imeli veliko za povedati. A nismo samo klepetali.  Dneve smo si zapolnili z zanimivimi dogodivščinami, ki so nas še bolj povezale. Tako so v naši garderobi na ogled umetniške risbe Krtkov, doma so barvice dobile nov, unikaten lonček, Krtki poznajo novo himno, poslušali smo pravljice, lovili smo sončne žarke in se zabavali na travniku. A kar šteje več, kot malo zelena kolena je to, da smo se imeli lepo in narisali nasmeške na obraz.
Prepričani smo, da nas čaka čudovito leto, v katerem bomo stakli veliko neponovljivih skupnih trenutkov.

Pripravili, Katja in Mateja