Kot smo obljubili, se še zadnjič v tem letu javljamo in vam sporočamo zadnje decembrske utrinke iz skupine Mucki. December je bil zares čaroben. Praznično vzdušje se je proti koncu meseca še dodatno stopnjevalo. Na prvi dan zime sva vzgojiteljici odigrali predstavo o živalih in topli rdeči kapi. Otroci so igrico lepo sprejeli in tudi sami poskušali dramatizirati vsebino. Ogledali smo si animirani film Palčič in se pogovarjali o prazničnih običajih ter družinskih vrednotah. Likovno smo ustvarjali in izdelovali voščilnice, s katerimi smo razveselili najbližje. Tudi letos smo si ogledali novoletno predstavo, le da je bila tokrat virtualna. Na nas pa ni pozabil niti dobri mož. Presenetila nas je tudi babica Zima, ki nam je poslala pisma, v njih pa otroške revije, s katerimi bomo bogatili besedni zaklad in vstopali v domišljijski svet. Želiva Vam, da bi tudi sami odkrivali prijazen in vznemirljiv svet okoli sebe. SREČNO 2022.

Za vrtec Šentviška Gora, Nataša in Alenka