Zajčki smo danes medse sprejeli Filipovo mamo, ki je zaposlena v domu upokojencev Idrija. Ampak k nam ni prišla sama, temveč v družbi Lidije, Vesne in Branke. Prisluhnili smo pravljici Slon pleza na drevo, ki nas je poučila o tem, da moramo drug drugega sprejemati takšnega kakršen je, ter, da je različnost nekaj lepega.

Potem pa smo prisluhnili še avtorskim deklamacijam ene od varovank, naučila pa nas je tudi nov Zajčkov ples, ki ga bomo z največjim veseljem še večkrat zaplesali.

V zahvalo smo zavihali rokave in svoje doživljanje skupnega dopoldneva prelili na liste. Nastale so lepe umetnije, ki bodo krasile dom upokojencev Idrija. Mamici Karmen ter Lidiji, Vesni in Branki se iz srca zahvaljujemo za sladko pozornost, ter zato, da so v našo igralnico pripeljale čarobnost in toplino.

Za vrtec pripravila, Brigita in Blaž