Tudi ta teden smo Krtki raziskovali travniški talni živ žav. Da bomo vse, kar nas obdaja na travniku videli bolje, smo si sposodili lupe pri učiteljici Agnes. Z njimi je bilo naše raziskovanje še bolj zabavno.
Z nami je bila tudi študentka Nika, ki nam je prebrala pravljico o zelo lačni gosenici. O tej gosenici smo se naučili pesmico, na katero nas je spremljala Nika s kitaro in izdelali smo svojo gosenico. S seboj pa je prinesla tudi harmoniko in z veseljem smo zaplesali na račke.
Zelo dobro nam je šlo od rok tudi reševanje delovnih listov, raznih miselnih iger ter travniške literature.
Dneve pa so nam obogatili tudi obiski staršev, babic in dedkov ter obisk šolske knjižnice, kjer nam je knjižničarka Katja prebrala pravljico o miškah ter nam predstavila vrste knjig, ki jih najdemo v knjižnici.
Za obisk se ji lepo zahvaljujemo in komaj čakamo, da jo ponovno obiščemo.

Pripravili, Katja in Mateja