Otroci iz oddelkov Mucki in Kužki so po dveh mesecih ponovno prestopili prag vrtca. Po igralnici se je razlegal otroški vrisk in smeh. V prvih dneh smo obujali spomine na poletne dogodivščine. Otroci so hiteli pripovedovati o doživetjih na morju. Nekateri izmed njih so se odpravili v hribe in na izletih spoznavali čarobne kotičke Slovenije. Tu pa tam je pri najmlajših po licu še spolzela kakšna solza, ki pa se je hitro posušila. Zopet smo se navajali na vrtčevsko rutino, se igrali z novimi igračami, se medsebojno spoznavali in ponovno navezovali stike.  Lepo vreme smo izkoristili za sprehode in igro v gozdu. Kasneje pa občutke iz narave likovno upodabljali. Vzgojiteljice se bomo potrudile ustvarjati spodbudno in varno okolje, v katerem se bodo otroci počutili sprejete.

Za vrtec Šentviška Gora, Nataša, Silvana in Alenka