Skoči na glavno vsebino

Danes nas je v skupini Pikapolonic obiskala Timova mamica. S sabo je prinesla pravljico Lan in Luna, ki je pripovedovala o tem, kako sta Lan in Luna odšla na morje. Tam si je Lan našel novega prijatelja, zaradi česar je bila Luna malce užaljena. Zgodba se na koncu veselo konča, saj vsi skupaj zgradijo peščeni grad in gredo na sladoled. Skozi pravljico smo spoznali tudi načine, kako se moramo v vročih poletnih mesecih zaščititi pred soncem, kar je osrednja tema tega tedna. Pripoved je podprla in potrdila tudi naš način igre, ki spodbuja enakost vseh otrok v skupini. Še naprej se bomo vsi trudili za medsebojno sprejemanje, saj nam to prinaša srečo, veselje in sladke nagrade.

Timovi mamici se še enkrat zahvaljujemo za obisk.

Za Pikapolonice, Polona in Nika

Dostopnost