Skoči na glavno vsebino

V četrtek, nas je v zahvalo za našo dekoracijo pravljične sobe v knjižnici Cirila Kosmača Tolmin, obiskala knjižničarka Polona. Ob tej priložnosti je čestitala našim zvestim bralkam, ki so opravile Cici Bralčka in si ob vseh prebranih pravljicah zaslužile Ostržka Bralne značke. Vse ostale pa je ob tem spodbudila k prebiranju, listanju in poslušanju pravljic, ki so še kako pomembne za otrokov razvoj. Potem pa je prišlo na vrsto tisto, kar smo najbolj nestrpno pričakovali. Sledila je namreč pravljica in to slovenska ljudska basen Podkovana žaba, ki jo je pripovedovala ob čudovitih ilustracijah na prenosnem gledališču s prelepo kuliso. Vse skupaj nas je popeljalo v zgodbo, ki smo ji z veseljem prisluhnili. Ob koncu smo navdušeno zaploskali, se pogovarjali o žabah in se poigrali z drdralom žaba.

Knjižničarki Poloni se zahvaljujemo za obisk, malim bralkam pa čestitk za opravljenega Cici Bralčka.

Za vrtec Dolenja Trebuša, vzgojiteljice

Dostopnost