Skoči na glavno vsebino
V vrtcu Podmelec smo v zadnjih dneh zaključevali celoletne projekte, med njimi tudi projekt Varno s soncem, skozi katerega smo se naučili poskrbeti za svoje zdravje in zaščito pred sončnimi žarki. Zaključili smo tudi projekt Simbioza skupnost in se spomnili vseh medgeneracijskih sodelovanj. Tako smo se poslovili od upokojene vzgojiteljice Sonje, upokojena vzgojiteljica Majda pa je obiskala zadnja mala maturanta, ki ju je še imela v svoji skupini in ju razveselila z manjšo pozornostjo. Zadnji šolski dan smo se poslovili tudi od četrtošolcev, obeležili dan državnosti in srečno pot proti šolskim vratom, zaželeli dvema malima maturantoma, ki za vedno zapuščata našo igralnico. Vendar vsak konec pomeni nov začetek, zato zaključimo šolsko leto z lepimi spomini in začnimo z novimi počitniškimi dogodivščinami.
Lepe poletne počitnice vam želimo Račke in vzgojiteljici Špela in Lea
Dostopnost