Skoči na glavno vsebino

»Jaz pa grem na zeleno travco , trgat rožce za mojo mamco«… smo Polžki prepevali in zaplesali skupaj z zelenim balonom, ki nas je popeljal v svet zelene barve.  Seveda smo zeleno barvo najbolje spoznavali kar preko igre. Zato smo vstavljali zelene gumbke, natikali zelene tulce, se igrali z zelenimi kockami ter po igralnici peljali zelene avtomobilčke. Na plakat smo nalepili veliko različnih zelenih predmetov, ki smo jih tudi poimenovali. Nekateri so nam bili bolj znani, drugi manj. Za v našo garderobo pa seveda ne smeta manjkati zelena umetnija in zelen likovni izdelek, zato smo pridni Polžki naredili tudi to. Ker pa nam je bilo vreme naklonjeno, smo sklenili, da gremo še na sprehod iskat zelene stvari. Ugotovili smo, da nam je pomlad prinesla veliko zelene barve, pa tudi sonce nas je prijetno grelo. Kar poglejte si, kako smo uživali.

                                 

                                               

                                               

Pripravili, Kristina in Maja

Dostopnost