Skoči na glavno vsebino

Veliko se je dogajalo v preteklih dneh, saj so nekateri prvič vstopili v vrtec, drugi pa prvič v novo garderobo in novo igralnico. Včasih je slovo od staršev težje, včasih pa prav na »izi« in vsak dan bolj pogumno vstopamo v igralnico. Potem se pa dogaja. Že takoj po malici jutranji sestanek, da skupaj ugotovimo prisotnost, sledi obvezno razgibavanje ob glasbi. Potem pojemo in pesmice spremljamo z malimi ritmičnimi instrumenti. Vzamemo knjige, listamo, beremo in se ob slikah pogovarjamo. Sestavljamo sestavljanke, kocke, magnetke… In seveda dirkamo z vozili po igralnici. Pa rišemo, slikamo in ustvarjamo. Potem pa gremo še na dvorišče, kjer je zelo zabavno. Če pa se primemo za vrvico sledi sprehod, opazujemo naravo, promet in živali… Ni nam dolgčas in sploh nimamo časa, da bi koga pogrešali. A vedno, ko vas zgledamo na vratih, smo veseli in vam stečemo v objem.

 

Pripravili, Katarina in Maja

Dostopnost