Tudi drugi decembrski teden nam je namenil veliko lepih trenutkov.
V ponedeljek smo okrasili našo smrečico in seveda ob tem tudi veselo prepevali praznične pesmice.
V torek smo posejali božično žito, obiskala pa sta nas tudi tretješolca Blaž, Sarin brat, in Bor. Z veseljem smo prisluhnili branju njune pravljice o božični kapici.
V sredo smo se že navsezgodaj zjutraj podali v Praznično Vililandijo. Seveda, to je bila predstava, ki nas je nasmejala in poskrbela za še bolj praznično vzdušje.
V četrtek smo spet prisluhnili pravljici, tokrat o ježku, ki se mu je vsa dobrota povrnila.  Prebrali sta nam jo tretješolki Maria, Sofiina sestra, in Lana.
Potem pa smo v skupino povabili še našega kuharja Primoža. Ampak ni prišel, da bi nam kaj skuhal, no ja, skupaj smo »skuhali« skorajda pravi koncert. Primož je brenkal na kitaro, mi pa smo prepevali pesmico. Slišali jo boste lahko tudi vi, saj bomo posnetek poslali na radijsko postajo.
Petkov dan pa smo namenili ustvarjanju in prepevanju.
Seveda smo vsak dan tudi prebrali pravljico, se gibali zunaj,… a najbolj pomembno je to, da smo drug drugega večkrat spomnili, kako zelo pomembno je biti prijazen.

Pripravili, Katja in Mateja