Počitnice so, tako kot vedno, vse prehitro minile in spet so se odprla vrata šol in vrtcev. Seveda tudi našega vrtca na Šentviški Gori. Čeprav je bil za večino otrok danes prvi dan v vrtcu po počitnicah, pa je ob slovesu le redkokdo potočil kakšno solzico ali dve. Ko so otroci v igralnici zagledali svoje prijatelje, so se te hitro posušile in tudi tiste kisle obraze so zamenjali nasmejani. Kmalu se je iz igralnic slišal le še smeh in kramljanje otrok. Otroci so polni vtisov pripovedovali o svojih dogodivščinah s počitnic, preostanek dneva pa preživeli na prostem. Tako je prvi vtčevski dan ob igri s prijatelji še prehitro minil. Vsi, tako otroci kot tudi vzgojiteljice, se polni energije veselimo novega šolskega leta.

Za vrtec Šentviška Gora, vzgojiteljice